Iskolások között agitál az MSZP Sopronban

Mit tett érted a Párt? A soproni kisdiákok megtudják, ha a postaládákba bedobált, a Magyar Szocialista Párt emblémájával ellátott órarendet használják: iskolatej, étkezési hozzájárulás – szerepel a vívmányokat feltüntető címszavak között – derül ki a Hír TV tudósításából.

MNO
2004. 09. 24. 10:30
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Annak ellenére, hogy Hiller István a 2002-es önkormányzati választások idején merényletnek nevezett minden arra irányuló lépést, hogy a diákokat befolyásolják, a kormányzó párt helyi szervezete a diákoknak szánt órarend hátoldalát használja fel propaganda-felületnek. Így már akár az elemista diák kisilabizálhatja, hogy az MSZP ingyenes tankönyveket (!) és dupla családi pótlékot biztosít.

Sass László, a Fidesz soproni szervezetének önkormányzati képviselője elmondta: „Olyan célközönséget sikerült bekapcsolni a politikai életbe, amely célközönségnek a jelenléte nem kívánatos egyik párt szerint sem. Mindegyik párt olyan elveket deklarál, hogy a diákokat ebből ki kell hagyni.”

Hozzátette: ezeket a támogatásokat a törvény szerint valamennyi városvezetésnek kötelező teljesíteni.

A témával kapcsolatban az MSZP soproni szervezete nem kívánt nyilatkozni a Hír TV-nek.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.