Nyert a Fradi a Fáy utcában

A labdarúgó Arany Ászok Liga hetedik fordulójában a Vasas a Ferencvárost fogadta. Az örökrangadóra az újonc csapat edzőt cserélt, hisz Tamási Zsoltot Egervári Sándor váltotta a piros-kékeknél.

MNO
2004. 09. 26. 14:29
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Végül a meglehetősen gyenge iramú mérkőzésen, az utolsó negyedóra elején a fiatal Vass hibázott, hisz a saját tizenhatosán belül rúgta fel a Fradi támadóját, Penksa-t. A megítélt büntetőt Rósa Dénes magabiztosan értékesítette, így a Ferencváros mindhárom pontot elhozta az Illovszky stadionból – olvasható az uno.hu-n.

Labdarúgó Arany Ászok Liga, 7. forduló:
Vasas – Ferencváros 0-1 (0-0)
Illovszky stadion, 4000 néző
Gólszerző: Rósa Dénes (75. perc, tizenegyesből)

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.