WTA-torna: búcsúzott 4 kiemelt

MNO
2004. 09. 30. 10:46
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Négy kiemelt esett ki a kínai WTA-torna második fordulójában. Az elsőként rangsorolt argentin Gisela Dulkót az orosz Dinara Safina győzte le 6-1, 6-4-re, míg a negyedik francia Bartolit és a hetedik ausztrál Prattet egyaránt kínai ellenfele búcsúztatta két, nagyon sima szettben. Nincs már versenyben a harmadik kiemelt az olasz Flavia Pennetta sem, aki 7-5, 3-0-s vesztésnél sérülés miatt feladta a Tanasugarn elleni mérkőzését. (uno.hu)

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.