Gyorsasági motoros vb.: Talmácsi nyolcadik lett

MNO
2004. 10. 10. 13:17
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A gyorsasági motoros világbajnokság Malajziai Nagydíján a 125 kcm-sek között Talmácsi Gábor remek motorozással a 8. helyre hozta be a Malagutit, a másik magyar, Tóth Imre pedig a 18. pozícióban zárt.

A futamot KTM-mel az ausztrál Casey Stoner nyerte, a másodikként célbaérő olasz Andrea Dovizioso pedig a hátralévő futamoktól függetlenül megszerezte a világbajnoki címet.(MobilPress/uno.hu)

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.