Michael Schumacher nyerte a Japán Nagydíjat

A már világbajnok, első rajtrácsról induló német Michael Schumacher nyerte a Formula-1-es világbajnoki sorozat tizenhetedik futamát, a Japán Nagydíjat. Az idősebb Schumacher mögött öccse, Ralf, harmadikként pedig az angol Jenson Button érkezett célba. A boxutcából induló Baumgartner Zsolt a 44. körben kicsúszott és feladta a futamot.(nso.hu)

MNO
2004. 10. 10. 8:40
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.