Tőkés és Markó együtt a megemlékezésen

MNO
2004. 10. 05. 18:03
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Együtt vesz részt az aradi megemlékezésen Markó Béla, az RMDSZ elnöke és Tőkés László, a Királyhágó-melléki református egyházkerület püspöke. Az 1848-49-es szabadságharc tizenhárom vértanújára való megemlékezésen a két politikus mellett Arad polgármestere és Szili Katalin házelnök mond beszédet, és jelen lesz a román kormány képviselője is. (Klubrádió)

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.