Toller László nem indul az MSZP elnöki posztjáért

Pécs polgármestere úgy döntött, hogy nem száll be az MSZP elnöki vagy alelnöki posztjáért folyó vetélkedésbe. Így már csak Hiller István és Szekeres Imre maradt.

MNO
2004. 10. 08. 10:16
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Semmilyen párttisztséget sem szeretnék vállalni a jövőben, így nem mérettetem meg magam az országos kongresszuson – jelentette be visszalépését Toller Lászó. Döntését azzal indokolta, hogy egy esetleges pártfunkció elnyerése megosztaná erejét, számára pedig városa, Pécs sokkal fontosabb. Közölte még, hogy eleget téve a kormányfő felkérésének, az elkövetkező időszakban annak önkormányzati tanácsadó testületét fogja majd vezetni társadalmi megbízatásként. (Magyar Rádió)

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.