Vasúti fénysorompónak rohant

Kiütötte a vasúti fényjelző készülék oszlopát, majd árokba borult egy személyautó pénteken hajnalban a 451-es úton. A balesetnek négy sérültje van, egyikük állapota súlyos – tudósított az Objektív Hírügynökség.

MNO
2004. 10. 08. 5:56
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A Seat Ibiza négy utasával Gátér felől tartott Csongrád irányába, amikor az autó – feltehetően nagy sebessége miatt – kisodródott a balra ívelő úton és egyenesen a vasúti átjáró fényjelzőjének rohant. Az oszlopot beton talapzatával együtt kiütötte a helyéről, és mintegy 20 méterre repítette. Az autó az átjárótól negyven méternyire a bal oldali árokba csapódott, majd onnan még 4-5 méternyit repülve fejen állt meg. Mind a négy utas megsérült, egynek súlyos az állapota. Az autót vezető 24 éves csongrádi fiatalember feltehetőleg ittas volt.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.