Szilveszter: túlfoglalás a szállodákban, beteltek a külföldi utak

MNO
2004. 12. 29. 8:34
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Több szállodában már a túlfoglalással küzdenek Budapesten. A főváros a szilveszterre megtelik, döntően külföldi turistákkal. A vendégek között a német, a skandináv és olasz turistákat említik nagyobb számban a szakemberek, de egyre több az angol is, köszönhetően a fapados légitársaságoknak.

Elkeltek az utazási irodák által kínált szilveszteri utak is, néhány szabad hely akad még belföldre és külföldre egyaránt. A legnépszerűbb külföldi célpontok között a néhány napos, kifejezetten szilveszteri városi túrák, illetve a drágább és hosszabb meleg égövi utazások szerepelnek. A városok között Róma, London, Párizs iránt a legnagyobb az érdeklődés, a hosszabb utak zömmel Egyiptomba és a Kanári szigetekre indulnak. Az árak az első kategóriában 80-150 ezer forint között szórnak, a hosszabb utaknál 2-300 ezernél kezdődnek. (index)

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.