Eltitkolt hatmilliárdos megbízás a BKV-tól?

Több mint hatmilliárd forintos megbízást adott a Siemensnek a BKV Rt. a 2-es metró felújítási munkáinak egy részére. Az ügy érdekessége, hogy majdnem ekkora összegtől esett el a német cég a nagykörúti villamosok beszerzéséről szóló, a BKV-val kötött megállapodása során. A közlekedési társaság a Magyar Nemzet többszöri megkeresése ellenére sem adott választ, titokban tartva, volt-e egyáltalán pályáztatás, lefolytattak-e nyílt, nemzetközi közbeszerzési eljárást.

Magyar Nemzet
2005. 01. 31. 23:10
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Részletek a Magyar Nemzet február 1-jei számában

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.