A Hír Televízió csütörtök este a Fidesz–Magyar Polgári Szövetség elnökével készített interjút sugározza. A Brüsszelben felvett beszélgetés az esti nyolcórás híradót követően kerül adásba. A pártelnök beszélgetőpartnere Erdős Miklós lesz. Orbán Viktor az interjúban többek között beszél politikai ambícióiról, valamint arról, hogy bár a többi párt korábban kezdte választási kampányát, a Fideszt ez nem kényszerítheti hasonló lépésekre. (Hír Tv)
MNO
2005. 01. 27. 16:30
Jobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
A Magyar Nemzet közéleti napilap konzervatív, nemzeti alapról, a tényekre építve adja közre a legfontosabb társadalmi, politikai, gazdasági, kulturális és sport témájú információkat.
A Magyar Nemzet közéleti napilap konzervatív, nemzeti alapról, a tényekre építve adja közre a legfontosabb társadalmi, politikai, gazdasági, kulturális és sport témájú információkat.
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.