Csúfosan megbukott a RTL Klub új műsora

A nevezett Szellemvasút című produkció mindössze egyetlen adást ért meg: a műsor sem a kritikusoknak, sem a nézőknek, sőt magának az RTL Klubnak sem tetszett. A kereskedelmi csatorna ezért nem erőlteti tovább a dolgot.

MNO
2005. 02. 22. 11:50
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A Váncsa István vezette Szellemvasút, amelyet a Parabola utódjának szántak így márciusban már nem jelentkezik.
(Blikk, ma.hu, vg.hu)

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.