Tenisz: Loit búcsúztatta Czinket

MNO
2005. 02. 22. 9:46
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A magyar teniszező a 180 ezer dollár összdíjazású acapulcói torna első fordulójában 6-4, 6-0-ra kikapott a 3. kiemelt francia Emilie Loit-tól, így búcsúzni kényszerült.

Szávay Ágnes azonban sikerrel vette a selejtező mindhárom körét, így a későbbiekben ő is pályára léphet még a mexikói üdülővárosban.

A férfiaknál a 4. kiemelt argentin Chela veresége jelentette a legnagyobb meglepetést a honfitárs Monacóval szemben.
(nso.hu-MobilPress/uno.hu)

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.