Tihanyi Örs: Dávid leáldozóban

MNO
2005. 04. 14. 7:37
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Tihanyi Örs: A Gyurcsány által összehozni kívánt Orbán-ellenes szövetség, amely akár az elcentrumosodó MDF-et is elnyelheti, ha Dávid Ibolya nem hajlandó felismerni a tényleges választói akaratot, nem lesz más, mint egy leáldozóban lévő politikusi garnitúra végső kísérlete az új évezred nemzedékváltásának megakadályozására.

(Magyar Nemzet, 2005. április 14.)

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.