A Stadler nyert?

A Közbeszerzési Döntőbizottság a törvényes határidőn belül, azaz péntekig nem tiltotta meg a MÁV-nak, hogy az újabb tenderen győztes Stadler-rel aláírja a szerződést a 30+30 motorvonat beszerzésére.

MNO
2005. 08. 13. 13:11
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Elvileg így megnyílt a lehetőség, hogy a MÁV megkösse a motorvonatok beszerzésére a szerződést a nyertesnek kihirdetett svájci Stadler Bussnang AG-val. Igaz, a Bombardier most is jogszerűtlennek tartja a döntést és ismét a Közbeszerzési Döntőbizottsághoz fordult, az ügyben a másik eljárást a testület megindította, a nyilvános tárgyalást augusztus 26-án tartják.

napi.hu

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.