Horváth Viktor ezüstérmes a Világkupa-döntőn

Horváth Viktor ezüstérmet szerzett a férfi öttusázók Világkupa-döntőjén, a svédországi Uppsalában. A versenyt a litván Edvinas Krungolcas nyerte, a harmadik helyen a 2003-ban világbajnok német Eric Walther végzett.

MNO
2005. 08. 21. 19:16
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Kállai Ákos kilencedik lett. Horváth 188 körös remek lövészettel kezdett, majd a vívásban 800 pont fölé jutott, vagyis a számára kritikus erőpróbán közepes eredménnyel jutott túl, ami – figyelembe véve, hogy a jó fizikai számosok közé tartozik – biztató végkimenetelt sejtetett. Az úszásban a várakozásnak megfelelően szerepelt, a lovaspályát hibátlanul teljesítette, így a zárótusa előtt a második helyen állt – közölte a uno.hu.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.