Kemény Dénes: Talán elfér a sorban egy negatív rekord is

MNO
2005. 08. 16. 9:58
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Kemény Dénes, szövetségi kapitány: Erről az a véleményem: annyi csúcs fűződik már a nevünkhöz, hogy talán elfér a sorban egy negatív rekord is. Főleg hogy ugyanabban az évben született, amikor sosemvolt veretlenségi sorozatot produkáltunk. A magam részéről egyetlen meccs helyett inkább az összképet nézem. És máris sokkal jobb a kedvem.

(Népszabadság, 2005. augusztus 16.)

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.