A MÁV alaptőkéje az eddigi 208 milliárd forintról a Magyar Rádió értesülése szerint 78 milliárdra csökkent.
Hihetetlen bravúrt ért el ez a magyar női sportcsapat

A MÁV alaptőkéje az eddigi 208 milliárd forintról a Magyar Rádió értesülése szerint 78 milliárdra csökkent.
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.
Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!