Az M0-s körgyűrű új szakaszát egy osztrák konzorcium építheti

Egy osztrák konzorcium, a Porr Technobau Umwelt AG vezette PVT-M0 építheti meg nettó 8,9 milliárd forintért az M0-ás körgyűrű 4-es és 31-es számú főút közötti szakaszát – közölte a Nemzeti Autópálya Rt. a nyílt közbeszerzési eljárás eredményhirdetése után.

MNO
2005. 09. 26. 14:25
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A kétszer két sávos autóutat 2007. november végéig kell megépíteni úgy, hogy később kétszer háromsávos autópályává legyen bővíthető. A nettó csaknem kilencmilliárd forintos beruházást 85 százalékban az Európai Unió Kohéziós Alapja finanszírozza – olvasható a klubradio.hu-n.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.