Elindult a konvoj a meggyilkolt taxis temetésére

Elindult a taxis konvoj a fővárosból a Tatabányán nemrég meggyilkolt taxis temetésére – adta hírül a HavariaPress.

MNO
2005. 09. 28. 12:10
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A dunántúli megyeszékhelyen szeptember 21-re virradó éjjel meggyilkolt fiatal taxist ma kísérik utolsó útjára a városban. Ebből az alkalomból a Budapestről és több más településről is Tatabányára utaztak az áldozat kollégái, hogy meghajtsák fejüket társuk sírja előtt.

A fővárosi Felvonulási térről 12 óra körül rendőri felvezetéssel taxis konvoj is indult a BRFK által kiadott engedély értelmében; a személyszállítók kora délután érnek majd Tatabányára.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.