Emelné az olajkitermelést az OPEC

Várhatóan napi kétmillió hordóval emeli olajkitermelését a Kőolajexportáló Országok Szervezete.

MNO
2005. 09. 11. 11:10
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Az OPEC főtitkára a német Der Spiegel című lapnak elmondta: a szervezet a szeptember 19-i bécsi ülésén dönt a kérdésben. A főtitkár kijelentette: az OPEC nem érdekelt a rekord magas olajárak fenntartásában. Úgy vélte: a Katrina hurrikán következményei ellenére is elhárul az olajválság, a fogyasztóknak nincs okuk pánikra. (radio.hu)

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.