Milliós petárdafogás Nyíregyházán

Nagy mennyiségű pirotechnikai eszközöket foglaltak le a rendőrök egy üzletben a szabolcsi megyeszékhelyen – tudta meg a HavariaPress.

MNO
2005. 12. 14. 15:36
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Az engedéllyel rendelkező üzlet raktárában a tulajdonos a megengedettnél nagyobb mennyiségű pirotechnikai terméket tárolt szabálytalanul. A nyíregyházi rendőrök szerdán délelőtt lefoglalták a több ezer darab, kereskedelmi forgalomban több millió forint értékű petárdát, tűzijátékot, rakétákat, a kereskedő ellen pedig szabálysértési eljárást indítottak.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.