Életét vesztette egy autós Zalakomár közelében

Életét vesztette az a sofőr, aki egy fának hajtott gépkocsijával Zalakomárnál csütörtökön 17 óra körül – értesült a HavariaPress.

MNO
2006. 05. 04. 16:58
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A 7-es úton, Zalakomár közelében – egyelőre ismeretlen körülmények között – az Opel Astra sofőrje elvesztette uralmát járműve felett, lesodródott az útról és egy fának ütközött. Az ütközés következtében a sofőr olyannyira súlyosan megsérült, hogy a mentők nem tudtak már rajta segíteni, a helyszínen életét vesztette.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.