Képzelt nemi erőszak

Hamisan vádolt egy tizenöt éves kaposvári lány egy férfit azzal, hogy megpróbálta megerõszakolni – értesült a HavariaPress.

MNO
2006. 06. 23. 6:48
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A lány idén januárban tett feljelentést a fiatalember ellen. Azt állította, hogy a férfi egy áruház mögött feltartóztatta, és a Petõfi utca felé vonszolta, ahol sállal bekötötte a száját, lehúzta a nadrágját és megpróbálta megerõszakolni. Egy arra járó autó megzavarta, ezért elmenekült. A rendõrségen a gyanúsított férfi mindent tagadott. Ismét kihallgatták a lányt, aki beismerte: egy szó sem igaz az egészbõl. Az ügyészség hamis vád miatt indított eljárást a lány ellen. A kaposvári bíróság jogerõsen 1 év 4 hónap próbára bocsátásra ítélte a tinédzsert.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.