Kitelepítések Borsodban

Kitelepítettek egy családot a zivatar okozta károk miatt a Borsod megyei Arnóton, a család tizenhárom tagját az iskolában szállásolták el - közölte a megyei katasztrófavédelem.

MNO
2006. 06. 23. 18:27
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A településen nyolcvan ház került veszélybe a jelentős mennyiségű csapadék, a jég és a szél miatt. Miskolcon is több tucat ház rongálódott meg a tegnapi jégesőben.

(klubradio.hu)

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.