Sztankóczy András: Öregecskedő feleség

MNO
2006. 06. 23. 7:21
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Sztankóczy András: Nézeteltérések mindig is voltak Európa és Amerika között, de mára Európa olyan öregecskedő felesége lett Amerikának, hogy a párt a lassan az Alzheimer-kór ködébe merülő közös emlékeken kívül már semmi sem tartja össze. Nemcsak azért nem lenne szabad bezárni Guantánamót, mert lakóinak ott a helyük, hanem azért is, mert ha nem lesz fogolytábor, miről tudunk még beszélni egymással?

(Magyar Hírlap, 2006. június 23.)

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.