Új főszerkesztője lesz a Népszabadságnak?

A Ringier egyelőre nem közölt konkrétumokat a Népszabadság személyi változásaival kapcsolatban, az viszont bizonyos, hogy Vörös T. Károly főszerkesztő megbízatása az év végéig szól.

MNO
2006. 07. 28. 17:27
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Papp Béla ügyvezető igazgató szerint a Ringier jelenleg nem tervezi, hogy a meglévők mellé újabb tulajdonrészt vásároljon a Népszabadságot megjelentető társaságban, ugyanis most fontosabbnak ítélik meg a napilap gazdasági stabilitásának kérdését.
„Se egy ilyen vásárlás, se ajánlattétel nincs napirenden a tulajdonos részéről„ – mondta, Papp, majd hozzátette: „távlatosan ez elképzelhető cél lehet, de jelenleg más prioritásaink vannak”.

Az esetleges személyi változásokkal kapcsolatos kérdésre annyit közölt mint igazgatósági tag, hogy: Vörös T. Károly főszerkesztő megbízatása ez év végéig szól.
MTI

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.