Leesett és agyonnyomta a pótkocsi

Életét vesztette az a fiatalember, aki egy pótkocsi kerekei alá került Penészleken – értesült a HavariaPress.

MNO
2006. 08. 08. 7:45
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A végzetes baleset hétfőn délután öt óra körül történt a Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei településen. Egy fiatal nyírbélteki férfi egy traktor pótkocsiján utazott, ám tisztázatlan okokból leesett róla és a kerekek alá került. A 28 éves áldozat olyan súlyosan megsérült, hogy a helyszínen életét vesztette. A rendőrség szakértők bevonásával vizsgálja a baleset körülményeit.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.