Óriási torlódás a határokon

Már három órát kell várni a hegyeshalmi határátkelőnél annak, aki az országba akar belépni - mondta eKovács Iván, a Határőrség szóvivője. A hatalmas forgalom főként a Forma 1-es Magyar Nagydíjra érkező német szurkolók miatt alakult ki.

MNO
2006. 08. 05. 13:31
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Ezzel egyidőben a Nyugat-Európa felől hazafelé tartó vendégmunkások is átutaznak hazánkon. Ez jelenleg a nagylaki határátkelőnél okoz torlódást, ahol kifelé egy órát kell vesztegelniük az autósoknak.

A Határőrség továbbra is azt javasolja, hogy aki teheti, válasszon másik, kisebb átkelőt. Hegyeshalom helyett tehát inkább a sopronit, a kópházit, a rajkait vagy pedig a hajnal öttől éjfélig működő fertődit.
(hirtv.hu)

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.