Kötéllel fojtották meg, majd tóba dobták a két nőt

Több emberen elkövetett emberölés bűntett megalapozott gyanúja miatt folytat eljárást a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság Bűnügyi Osztálya. Fiatalkorú N. Gábor és G. Bertalan majosházai lakosok 2006. október 2-án Délegyháza külterületén megölték, majd a tóba dobták K. Erzsébet 59 éves dunavarsányi lakost és annak 86 éves édesanyját.

MNO
2006. 10. 27. 10:24
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A két nő eltűnését rokonuk jelentette be a rendőrségen október 5-én. A nyomozók eredményes munkájának, az adatgyűjtéseknek és a részletes tanúkihallgatásoknak eredményeként került a rendőrség látókörébe a két fiatalember, akik kihallgatásuk során elismerték a bűncselekmény elkövetését és részletes beismerő vallomást tettek. Elmondták, hogy cselekményüket előre kitervelték, céljuk anyagi haszonszerzés volt G. Bertalan adósságainak rendezése miatt. Elvették a sértett bankkártyáját, ékszereit és két autóját. A két nőt kötéllel megfojtották, összekötözték őket, majd a tóba dobták.

A gyilkosság helyét a rendőrségnek a G. Bertalan megmutatta, a tóban a holtesteket megtalálták, továbbá előkerült a K. Erzsébet két autója is. A gyanúsítottak előzetes letartóztatására a rendőrség előterjesztést tett.

(Objektív Hírügynökség)

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.