Mintegy 240 kilogramm mohát lopott egy férfi

600 ezer forint kárt okozott az a férfi, aki 240 kilogramm mohát lopott egy erdőből Borsod-Abaúj-Zemplén megyében. A megyei rendőr-főkapitányság közölte: a tállyai rendőrőrs járőrei ellenőriztek egy járművet, amelynek csomagtartójában ngy mennyiségű, koszorú készítésére alkalmas mohát találtak.

MNO
2006. 10. 28. 12:05
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Az autó nyírbogdányi vezetője később elmondta: a mohát Baskó külterületén, az erdőgazdaság tulajdonában lévő erdőben gyűjtötte.

(InfoRádió)

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.