A hegesztést végző személyt égési sérülésekkel kórházba szállították

Rákóczifalvára riasztották a tűzoltókat és a mentőket csütörtökön délután, a Rózsa út végén lévő tanyánál egy mezőgazdasági vontató üzemanyagtartálya robbant fel - tudatta az OBJEKTÍV Hírügynökséggel Erdélyi Tibor a Szolnoki Tűzoltóság sajtóügyeletese.

MNO
2006. 11. 09. 19:15
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A robbanást feltehetően az okozta, hogy a mezőgazdasági vontatón hegesztési munkálatokat végeztek. A robbanás következtében keletkezett tűz magától kialudt, ám a hegesztést végző személyt a mentők égési sérülésekkel kórházba szállították.
A kiérkező tűzoltók az áramtalanítást végezték el a járművön.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.