Felszakadozik a felhőzet, de kisebb eső még lehet

Ma gyakran lesz erősen felhős az ég, szórványosan valószínű kisebb eső. Szerdán nyugat felől fokozatosan csökken a felhőzet, és az ország nagyobb részén több órára kisüt a nap, már csak északkeleten lehet jelentéktelen eső.

MNO
2006. 11. 14. 13:00
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Kezdetben még többfelé, holnap már csak délen lesz élénk a délnyugati szél. Éjszaka többfelé képződik köd, amely északnyugaton helyenként csak a délelőtti órákban oszlik fel.

A legalacsonyabb éjszakai hőmérséklet általában 4 és 9 fok között valószínű. A legmagasabb nappali hőmérséklet szerdán többnyire 11–16 fok között alakul, de délen kevéssel 16 fok felett is lehet.

Budapesten felszakadozik a felhőzet, de kisebb eső még lehet. A délnyugati szél kezdetben néha megélénkül, majd mérsékelt lesz a légmozgás. Hajnalban párássá válik a levegő, foltokban köd képződik. A hőmérséklet késő este 10, hajnalban 7 fok körül alakul.


(radio.hu)

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.