Fidesz: Gyurcsány közpénzen népszerűsíti a hazugságokat

A Fidesz arra szólítja fel a kormányt, hogy azonnal állítsa le a „reformoknak álcázott pénzbehajtás" népszerűsítését, és költse értelmes célra az erre fordítandó mintegy félmilliárd forintot – ezt Koszorús László, az ellenzéki párt országgyűlési képviselője mondta csütörtöki sajtótájékoztatóján.

MNO
2006. 11. 02. 14:42
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A politikus több napilap csütörtöki értesülésére hivatkozva kijelentette: a Gyurcsány-kormány most arra akar majdnem félmilliárd forintot költeni az adófizetők pénzéből, hogy a reformoknak álcázott pénzbehajtást, azaz a hazugságokat népszerűsítse. Hozzátette: ennyi pénzből 4 500 diáknak lehetne kifizetni az éves tandíját.

Hangsúlyozta: az eddigi két Gyurcsány-csomag megszorító intézkedései egyre elviselhetetlenebb terhet rónak a magyar családok vállára, és nehezebbé teszik a vállalkozások működését is; ha ez így megy tovább, akkor rövidesen megélhetési válság alakul ki Magyarországon. Véleménye szerint mindez azért történik, mert Gyurcsány Ferenc hazudott, és kormánya – saját bevallása szerint – nem csinált semmit négy évig.

Az elfogadhatatlan, hogy Gyurcsány Ferenc már nemcsak a hazugságok árát akarja megfizettetni az emberekkel, hanem a hazugságok népszerűsítését is – tette hozzá.
(MTI)

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.