Budapesten, a tizedik kerületi Gyömrői út 103-ban lévő, kiürített épület hétfőn, a hajnali órákban gyulladt ki. Égett a többszintes színházterem, benne a berendezési tárgyak, lángra kaptak az ablakok is. A tűz a ház két emeletén pusztított.
Mivel a tűz egyszerre több helyen csapott fel, továbbá éghető anyagot az épületben nem tároltak, ebből a szakértők gyújtogatásra következtetnek. A lebontásra szánt épület, melyben az információs központ működött, az Országos Cigány Önkormányzat(ÖCO) tulajdona. Az ÖCO elnöke, Kolompár Orbán vidékről a tűz helyszínére indult.
A tűzoltók nagy erőkkel vonultak ki és gyorsan eloltották a tüzet. Személyi sérülés nem történt, a vizsgálat folyik.
MTI
Ukrajna ballisztikus fegyverhez jut, Irán amerikai légicsapástól retteghet















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!