Magabiztos pécsi siker az Euroligában

Magabiztos győzelemmel kezdett a MiZo Pécs a női kosárlabda Euroligában.

MNO
2006. 11. 02. 18:55
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Rátgéber László együttese az 1. fordulóban hazai pályán nyert 82–57-re a belga Namur ellen, a mieink elsősorban remek védekezésükkel zavarták meg ellenfelüket. A pécsieknél különösen a 22 pontos Béres Tímea és a 16 pontig jutó Vajda Anna remekelt, így a félidőre kialakult 42-24-es hazai vezetést sikerült megtartani, sőt fokozni is.

A MiZo Pécs a következő fordulóban a francia Bourgeshoz látogat november 8-án.
(radio.hu)

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.