Magyar Hírlap: Meggyőzőbb választ

MNO
2006. 11. 08. 14:53
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Magyar Hírlap: Ez, egyszerűen szólva, ezt jelenti: kevesebbet adunk, és nagyjából elképzelésünk sincs igazából, mi lesz a következménye. De nem tehetünk mást, mert nincs választásunk. Lehet, hogy az államtitkárnak van igaza, amennyiben úgy érzi, a tárca nem tud több pénzt szerezni a közoktatásnak. Lehet, hogy elkerülhetetlenek az iskola-összevonások, és azt sem zárjuk ki, hogy a finanszírozás megváltoztatásával valóban sikerül elkerülni a rettegett „fűnyíróelv szerinti„ megvonásokat. Ám mindezt meggyőzőbb koncepciónak kéne követnie. Így az az érzésünk, a kormánynak csupán annyi ötlete van a költségvetési hiány csökkentésére, hogy visszatartja a pénzt. Nekünk ennél több kellene.

(Magyar Hírlap, 2006. november 8.)

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.