Példátlan rendőri eset Dél-Németországban

„Na ugorj már!” – a dél-németországi Lörrachban fiatalok egy csoportja e kiáltásokkal bíztatott egy fiatal nőt, hogy ne habozzon, hanem ugorjon ki a városháza 16. emeletéről.

2006. 11. 07. 19:27
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Miközben a rendőrség, tűzoltók, orvosok és pszichológusok mindent elkövettek, hogy a kb. 70 méter magasan fekvő ablakban álló nőt lebeszéljék az öngyilkosságról, addig a fiatalok követelték a halálos ugrást. Többször és hangosan azt kiabálták: „Na ugorj végre!“, „Lassan unalmassá válik.“

A török és albán származású, de többnyire már német útlevelet birtokló fiatalok később összeverekedtek a nő pártját fogó hajléktalanokkal. A baden-württembergi rendőrség – Németországban a belbiztonság tartományi feladat a szerk. – tájékoztatása szerint ehhez hasonló eset nem történt Dél-Németországban.

(Forrás: faz.net)

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.