Tömeges karambol, hatalmas torlódás az M7-esen

Hét autó ütközött össze az M7-es autópályán, Budapest közelében; négy embert kórházba vittek a mentők – közölte az Autópálya-rendőrség szóvivője.

MNO
2006. 11. 17. 18:31
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Gálik Viktória elmondta: egyelőre nem terelik el a forgalmat, de a 23-as kilométerkőnél történt baleset miatt hatalmas torlódás alakult ki, a járművek lépésben haladnak. A szóvivő a sérültek állapotáról annyit mondott, hogy vélhetően törések miatt kellett kórházba szállítani őket.
(InfoRádió)

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.