Kerékpárt toló gyalogost gázolt el egy autós

Halálos közlekedési baleset történt hétfőn reggel Tótszerdahelyen, ahol autó gázolt el egy kerékpárt toló nőt.

MNO
2006. 12. 04. 12:29
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Az elsődleges adatok szerint reggel 6 órakor a településen a Kossuth Lajos utcában az Ady Endre utca irányából a Zrínyi utca irányába haladt egy Lada személyautóval egy középkorú férfi. Amikor a Kossuth utca elejére ért, elütötte az úttesten balról jobbra keresztben a kerékpárját maga mellett toló gyalogost. A biciklit toló középkorú asszony a balesetben a helyszínen életét vesztette. A Nagykanizsai Rendőrkapitányság közlekedési osztályán szakértők bevonásával vizsgálatot indítottak a baleset körülményeinek és a felelősség kérdésének pontos tisztázására.

(Objektív Hírügynökség)

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.