Ronaldo lett az év játékosa Nagy-Britanniában

A szigetországi futballszakírók szavazásán a Manchester United portugál játékosa a Chelsea csatára, Didier Drogba valamint csapattársai, Ryan Giggs és Paul Scholes előtt végzett az első helyen. A 22 esztendős középpályás az első portugál, aki ebben a kitüntetésben részesül.

MNO
2007. 05. 04. 9:05
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Ronaldót korábban a profi labdarúgók is az év játékosának választották és ugyanők a legjobb fiatal futballistának járó kitüntetést is neki ítélték.

A szélső 2003 óta erősíti a United együttesét, idén 22 góllal járult hozzá a listavezető manchesteriek eredményes szerepléséhez: a Vörös Ördögök a bajnoki cím legfőbb esélyesei, emellett az FA-kupában is esélyük van a győzelemre. Szerdán azonban a csapat milánói vereségének köszönhetően kiesett a Bajnokok Ligájából, így a díj némi vigaszt jelenthet Ronaldo számára.

(radio.hu)

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.