Lékó-vereség a második fordulóban

Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Magyar Nemzet

Lékó Péter remek rajtot vett a sportág történetének második legerősebb szupertornáján, hiszen legyőzte a titkos favoritnak tartott azeri Tejmur Radzsabovot. A folytatás azonban már nem sikerült ilyen jól, a magyar idő szerint szombat éjjel lejátszott második fordulóban sötéttel 43 lépésben kikapott a mezőny legidősebb résztvevőjétől.

MNO
2008. 02. 17. 15:14
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.