Feketén akarnak dolgozni Kanadában a mohácsi cigányok?
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Magyar NemzetBefektetőknek, a magasan képzetteknek, a már Kanadában élők családtagjainak, az országhoz tartozó külső területeken élőknek és egyes szakmunkaerőt jelentőknek egyszerű letelepedni Kanadában. Rajtuk kívül még átmeneti időre munkát vállalók is mehetnek, de ehhez is engedély kell. A mohácsi romákat nem riasztják el a szigorú feltételek, mindenképpen elindulnak Kanadába. •Kállai kiadványban tájékoztatja a Kanadába vágyó cigányokat
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!