A Barca megértését kéri a „Bolha”

Lesz még pengeváltás Argentína sportvezetése és az FC Barcelona között a Sportdöntőbíróság vitatott döntése miatt, mert mást mond az argentin olimpiai szakvezető és mást a vita egyik tárgya, Lionel Messi.

2008. 08. 06. 16:19
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Az argentin lapokban máris reagáltak a Nemzetközi Sportdöntőbíróság legújabb határozatára, amelynek értelmében a klubcsapatok visszahívhatják 23 évesnél fiatalabb játékosaikat az olimpiai válogatottakból. Az argentin Clarínnak azt nyilatkozta a szövetség elnöke, Julio Grondona, hogy a győzelemre is esélyes csapat egyik erőssége, „Lionel Messi marad, és játszik Pekingben”. Sőt Sergio Batista, a válogatott szakvezetője Messi nevében arra hivatkozott egy sajtótájékoztatón, hogy a „Bolha” nyugodt, és kéri a Barca vezetését, értsék meg őt. Ehhez képest más argentin sajtótermékek is emlékeztettek Messi július 30-i bejelentésére. „Ha Sanghajba érkezem a válogatotthoz, de a döntőbíróság úgy határoz, hogy klubom igényt tart rám, visszautazom a Barcelonához.”

(forrás: La Nación, Clarín, Todo Noticias)

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!
Országgyűlési választás2026. április 12. Minden hír a választásról

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.