Fekete Gy. Attila: Porhintés

MNO
2008. 11. 27. 6:53
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Fekete Gy. Attila: A megoldás egyszerű, csak figyelni kell politikusainkra. A Fidesz a költségvetés szorult helyzetére tekintettel javasolta, csökkentsék háromfősre az állami vállalatok felügyelőbizottságait. A kormányfő pedig azt kérte az állami vállalatok vezetőitől, hogy mondjanak le a prémiumukról. Én e két kezdeményezésen felbuzdulva javasolnám: alkosson az Országgyűlés számla nélkül kifizethető költségtérítési plafontörvényt, majd csökkentse az összeget a harmadára, végül a képviselők önként mondjanak le az egészről.

(Népszabadság, 2008. november 27.)

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.