Obama hivatalosan is bemutatja külügyminiszterét

Barack Obama hétfőn jelenti be, hogy kit kér fel külügyminiszterének. A megválasztott amerikai elnök várhatóan Hillary Clintont nevezi ki a posztra. Azt is bejelenti, hogy igazságügy-miniszternek Eric Holdert, a belbiztonsági tárca élére pedig Janet Napolitano arizonai kormányzót jelöli.

MNO
2008. 12. 01. 9:15
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Az Egyesült Államok ENSZ-nagykövete várhatóan Susan Rice lesz, aki a választási kampány idején Barack Obama külpolitikai tanácsadója volt.

(Lánchíd Rádió)

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.