Véget ért a válság Bahrein és Irán között
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Magyar NemzetA várakozásoknak megfelelően 19 hónap alatt vonulnának ki az amerikai csapatok Irakból – olvashatjuk az al-Dzsazíra.net-en. Véget ért a válság Bahrein és Irán között – írja az al-Arabijja hírtelevízió internetes összefoglalójában. Spanyolország nyújtott be keresetet magas rangú izraeli katonatisztek ellen – áll az as-Sarq al-Auszat című napilapban.
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en
















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!