„A piac nem ismer határokat” – a kkv-kat segítené Garamhegyi
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Magyar NemzetA mostani pénzügyi-gazdasági krízis idején különösen fontos a kis- és középvállalkozások támogatása, amelyek minden más vállalkozásnál sokkal érzékenyebben reagálnak a piac minden rezdülésére – mondta Garamhegyi Ábel a gazdasági tárca szakállamtitkára Kassán csütörtökön, az Europrosperitas 2010 Alapítvány által szervezett Omnibusz című vándorkonferencia sajtótájékoztatóján.
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en
















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!