Helyreállt a gázszállítás a Balkán felé – öreg volt a vezeték?
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Magyar NemzetHajnalban robbanás tett kárt a Balkán felé tartó Ananyev-Izmail gázvezeték egyik csövében Tiraszpol közelében, de a hírek szerint csak egészen rövid időre állt le a tranzit, amit átállítottak a másik csőre. Szakértők szerint a Barátság gázvezetékhez tartozó ágon történt robbanást nem emberek okozták, hanem a 30 éves vezeték állapota, de az okokat még vizsgálják.• Sokkal kevesebb gáz érkezett Bulgáriába• Robbanás miatt leállt az orosz gázszállítás a Balkánra
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en
















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!