Sokkal kevesebben buszoznak Győr megyében

Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Magyar Nemzet

A növekvő munkanélküliség és a nehezedő életkörülmények miatt 15-20 százalékkal kevesebben ülnek buszra Győr-Moson-Sopron megyében, mint egy éve; a Kisalföld Volán Zrt. árbevétele akár 1,5 milliárd forinttal is csökkenhet az idén - írta a Kisalföld keddi száma.

MNO
2009. 04. 07. 7:24
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.